"M jak miłość" po wakacjach 2019. Marcin uczy się strzelać i zatrudnia ochroniarza! Obroni się przed Arturem? [CO SIĘ WYDARZY]

Marcin ani przez chwilę nie uwierzy, że Artur nie planuje zemsty. Postanowi się porządnie przygotować na jego atak! Sprawdź, co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedługo po tym, jak Artur (Tomasz Ciachorowski) uciekł policjantom, Marcin (Mikołaj Roznerski) podjął decyzję o natychmiastowym wyjeździe z miasta. Jednak w powakacyjnych "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się, że Skalski zbiegł za granicę i wcale nie chce jej dopaść...

Artur wyjedzie do Argentyny i zostawi Izę w spokoju?! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Chodakowski ani przez chwilę nie uwierzy, że Artur zostawił ich w spokoju. Według niego psychopata chce tylko uśpić ich czujność. Dlatego Marcin zacznie poważnie przygotowywać się na jego atak! Wywiezie Izę z dziećmi do siedliska i poprosi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) o pomoc. Przyjaciel bardzo chętnie podejmie się wyzwania, jakim będzie całodobowa ochrona rodziny Chodakowskiego.

Tymczasem Marcin zacznie trenować strzelanie pod okiem Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)... Czy Chodakowski zabije Artura? Dowiemy się wkrótce!

Romans z lekarką nie zmieni Artura! Co planuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×