"M jak miłość" po wakacjach 2019. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej! Przyniesie to pecha i Artur ich dopadnie? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Iza dowie się, że Artur wyjechał za granicę. Postanowi wrócić z Marcinem do Warszawy i zaczną przygotowania do ślubu. Mimo to Lewińska nadal będzie miała złe przeczucia... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Marcin (Mikołaj Roznerski) dowiedział się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) uciekł policjantom, natychmiast zdecydował, że muszą się ukryć. W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że Chodakowski wywiózł Izę (Adriana Kalska) i dzieci do siedliska Uli (Iga Krefft) i zatrudnił Andrzejka (Tomasz Oświeciński) do ochrony.

Artur wyjedzie do Argentyny i zostawi Izę w spokoju?! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Trzy tygodnie potem Iza dostanie wiadomość, że Artur wyjechał do Argentyny. Marcin niby w to nie uwierzy, ale jednak zgodzi się, by wrócili do Warszawy. Chodakowski postanowi odwrócić uwagę ukochanej od ich problemów ze Skalskim i namówi ją do planowania ich ślubu. Iza zacznie od przymierzenia swojej sukienki. Po tym jak spędziła kilka tygodni na kuchni Marzenki (Olga Szomańska) nie będzie mogła dopiąć zamka! Niestety, gdy będzie przymierzać ślubną kreację, do pokoju wejdzie Marcin. Iza wpadnie w panikę, bo uzna to za zły omen!

- Petarda!
- Uciekaj mi stąd! Wiesz, że to przynosi pecha!

Czy rzeczywiście spełni się ten przesąd i stanie się coś złego?

Marcin uczy się strzelać i zatrudnia ochroniarza! Obroni się przed Arturem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×