"M jak miłość" po wakacjach 2019. Michał wróci do Polski? Może rozdzielić Leszka i Joasię! [CO SIĘ WYDARZY]

Paweł Deląg wróci do "M jak miłość"? Serialowy Michał może opuścić Szwecję i ponownie zawalczyć o Joasię! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał (Paweł Deląg) przez długi czas był sąsiadem i przyjacielem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Mężczyzna bardzo chciał się do niej zbliżyć, ale jego uczucia zostały odrzucone. Ostatecznie zdecydował się na wyjazd do Szwecji, aby z dala od domu móc zapomnieć o złamanym sercu.

Kisielowa i Robert nadal będą mieszkać u Mostowiaków! Nigdy się nie wyprowadzą? Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" pisarz może jednak wrócić do Polski. Coś takiego zasugerowała Barbara Kurdej-Szatan na swoim profilu na Instagramie:

Wszystko wskazuje więc na to, że już jesienią postać Michała wróci do serialu, co z pewnością ucieszy Wojtka (Feliks Matecki)! Leszek (Sławek Uniatowski) będzie miał mniej powodów do radości. Czy będzie musiał opuścić wynajęty dom? Jak pojawienie się Michała wpłynie na jego związek z Joasią? Tego dowiemy się już jesienią!

Zmieni się aktor grający Szymka?! Fani są zaniepokojeni! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolina (gość)

    Tak, jak z serialu zniknął już Jakub Józefowicz, tak i zniknie Sławek Uniatowski. Uwielbiam go jako piosenkarza, ale, przepraszam, aktor z niego zły. Tak, jak Wojtuś, wolę Pawła Deląga....Niech wraca i niekoniecznie do Kurdej-Szatan. Mój scenariusz: niech wraca Małgosia Chodakowska i wszystko jedno, kto ją będzie grał.

    29.06.2019 17:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×