"M jak miłość" po wakacjach 2019. Nawet Lilka będzie miała dość zachowania Mateusza! Co się z nim dzieje? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach zachowanie Mateusza zacznie niepokoić jego bliskich! Wybryki chłopaka nie spodobają się nawet Lilce! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marek (Kacper Kuszewski) zgodzi się, aby Mateusz (Krystian Domagała) został na stałe w Grabnie, lecz Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska), które zgodzą się zaopiekować nastolatkiem, szybko pożałują swojej decyzji! Młody Mostowiak będzie nieznośny!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aleksandra Chodakowska i milioner Krajewski zabawiają wnuki! Bedą razem na poważnie?Zobacz więcej

Zacznie wagarować, nie będzie słuchał się rodziny i stanie się agresywny! W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" Marysia przyłapie go na wagarach z Lilką (Monika Mielnicka):

Co wy wyprawiacie? Obiecałam, że będziesz się starał, uczył... I co? Nie taka była umowa!

Zaskoczony Mateusz bezczelnie okłamie Marysię i powie jej, że wypadła mu jedna lekcja z planu. Nieodpowiednie zachowanie Mostowiaka wywoła sprzeciw Lilki, która będzie miała już dość wybryków chłopaka i szczerze powie mu, co o tym wszystkim myśli: - Nie chcę okłamywać twojej cioci! - Mateusz nie będzie miał jednak żadnych wyrzutów sumienia.

Jeszcze tego samego dnia wda się w bójkę z kolegą ze szkoły! Co prawda stanie w obronie ukochanej, ale jego reakcja będzie mocno przesadzona! Czy Mateusz sprowadzi na siebie kłopoty?

Janek wróci do pracy w policji! Zostanie na stałe w Grabinie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×