"M jak miłość" po wakacjach 2019. Paweł nie chce trwałego związku z Julką? Przekreśli ich wspólne plany! [CO SIĘ WYDARZY]

Julka wie, że Paweł boi się kolejnego ślubu. Postanowi zatrzymać go przy sobie w inny sposób! Niestety, znów spotka ją rozczarowanie... Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) tworzą obecnie szczęśliwy związek. Ich relacja przetrwała już najgorsze perturbacje i wydawać by się mogło, że teraz już nic nie stanie na ich drodze. Zduński jednak wciąż nie może pozbyć się obaw...

To Jakub dopadnie Artura?! Karski zrobi wszystko, aby ochronić Izę!Zobacz więcej

Wybranka Pawła doskonale wie, że jej partner nie zgodzi się na kolejny ślub. W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" Julka zapragnie jednak stabilizacji i zacznie snuć plany na dalsze lata wspólnego życia. Zaproponuje Pawłowi, aby kupili sobie własne mieszkanie!

Pewnego dnia dziewczyna zakomunikuje Zduńskiemu, że przygotowała dla niego niespodziankę! - Właściwie to prezent dla nas obojga - powie tajemniczo. Julka rozłoży przed ukochanym plany trzypokojowego mieszkania, które można kupić w atrakcyjnej cenie. Gdy tylko Paweł zobaczy plany, od razu zrzędnie mu mina... Julka nie zauważy zmieszania partnera i zacznie opowiadać o zaletach znalezionego lokum.

- Po co płacić tyle kasy za wynajem? Lepiej spłacać raty i za jakiś czas mieć już coś swojego - powie podekscytowana Julka.
- Jula, to nie jest rozmowa na teraz... - szybko utnie rozmowę Paweł.

Basia zostanie z Pawłem! Co na to Julka i Ala?Zobacz więcej

Zachowanie ukochanego bardzo zasmuci Krzyszkównę, która zacznie myśleć, że Paweł nie chce być z nią na poważnie... Czy w nowym sezonie serialu "M jak miłość" czeka nas rozstanie? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×