"M jak miłość" po wakacjach 2019. Robert nie chce wyprowadzki! Namówi Kisielową do pozostania u Mostowiaków? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Robert i Zosia wciąż będą "tymczasowo" pomieszkiwać w domu Mostowiaków! Czy narzeczony Kisielowej wymyśli jakiś nowy podstęp? Sprawdź, co się wydarzy w serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed przerwą wakacyjną Zofia (Małgorzata Rożniatowska) i Robert (Krzysztof Tyniec) z serialu "M jak miłość" wprowadzili się do domu Mostowiaków w Grabinie. Ich pobyt ma być tylko "tymczasowy", ale wszystko wskazuje na to, że zwariowana para zostanie tam na dłużej!

Artur wyremontuje dom Mostowiaków! Praca fizyczna mu nie straszna!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po wakacjach dom w Grabinie przejdzie gruntowny remont. Nowy, odświeżony wystrój bardzo przypadnie do gustu Zofii i Robertowi, którzy będą pod wrażeniem końcowego efektu. Narzeczony Kisielowej zacznie nawet zastanawiać się, czy nie powinni zostać tu na dłużej...

- Teraz, po remoncie, mamy tu jak w niebie. - zagada go Zosia.

- A z nieba się nie ucieka... - powie pod nosem Robert.

- Co mówisz?

- A nic, nic, skarbie, skoczę na strych po miodzik!

Wszystko wskazuje więc na to, że charakter Roberta za nic się nie zmienił, a życie na koszt innych wciąż bardzo mu się podoba. Czy Kisielowa również będzie chciała zostać w gościach? A może Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska) zdołają jakoś wyprosić kłopotliwych lokatorów? Tego dowiemy się po wakacjach!

Nawet Lilka będzie miała dość zachowania Mateusza! Co się z nim dzieje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×