"M jak miłość" po wakacjach 2019. Sonia nie będzie zadowolona z powrotu Janka! Nie będzie chciała go znać? [CO SIĘ WYDARZY]

W pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci Janek. Jednak Sonia, która wcześniej była załamana jego wyjazdem, teraz nie będzie zachwycona... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami, zobaczyliśmy ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Z kolei Janek (Tomas Kollarik) nie mógł znieść widoku ukochanej z innym, więc postanowił uciec od problemów i wyjechał z Grabiny.

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1452. odcinku "M jak miłość", tuż po wakacjach, Janek znowu pojawi się w Grabinie. Niestety pierwszą osobą, którą spotka, będzie Ula. Od razu poczuje, że nadal żywi do niej uczucia. Dlatego właśnie odwiedzi komendanta Staszka (Sławomir Holland) i poprosi go o przeniesienie. Na szczęście szef przekona go, żeby jeszcze wstrzymał się z podjęciem swojej decyzji o odejściu. W międzyczasie Sonia (Barbara Wypych) dowie się o powrocie Janka od Uli. O dziwo nie będzie z tego powodu zachwycona. Choć wcześniej cierpiała, gdy ten nagle zniknął, to jednak będzie pamiętać o tym, jak ją potraktował.

W końcu Krawczyk spotka się z policjantem i wspólnie ustalą, że zostaną tylko przyjaciółmi. Co z tego wyniknie?

Bartek znowu wpadnie w kłopoty! Ula pożałuje ślubu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×