"M jak miłość" po wakacjach 2019. Tomasz Dedek wróci do obsady serialu! Kogo zagra tym razem? [CO SIIĘ WYDARZY]

Po 18 latach nieobecności na plan serialu "M jak miłość" powróci Tomasz Dedek! Czy jego bohater namiesza w życiu innych postaci z "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W "M jak miłość" szykuje się kolejny powrót! W obsadzie są już Marcin Bosak i Weronika Rosati, a teraz dowiadujemy się, że po latach do obsady wróci Tomasz Dedek, czyli m. in. odtwórca roli Jędruli w serialu "Rodzina zastępcza".

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aneta i Olek znów razem! Kryńska wróciła go odbić?Zobacz więcej

Tomasz Dedek grał w "M jak miłość" kilkanaście lat temu i wcielał się w rolę Roberta Kozielskiego, wspólnika Krzysztofa Zduńskiego (Cezary Morawski), pierwszego męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Kozielski wykorzystał naiwność mężczyzny i wyciągał pieniądze z jego firmy. Próbował go także wrobić w morderstwo, ale na całe szczęście Krzysztof w porę się zorientował. Doniósł na Roberta na policję, dzięki czemu nieuczciwy wspólnik trafił do więzienia.

Aleksandra Chodakowska i milioner Krajewski zabawiają wnuki! Bedą razem na poważnie?Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, czy Tomasz Dedek ponownie wcieli się w Kozielskiego. Prawdopodobnie zagra jednak jakąś inną postać. Nowy bohater będzie miał coś wspólnego z Anetką (Ilona Janyst). To właśnie aktorka wcielająca się w rolę byłej partnerki Olka (Maurycy Popiel) poinformowała o tym, że gwiazda "Rodziny zastępczej" wraca do "M jak miłość"!

Ilona Janyst darzy Tomasza Dedka bardzo dużym szacunkiem. Aktorka bardzo cieszy się, że jego postać na dłużej zagości w serialu. -Też jestem wielką fanką, jak przeczytałam scenariusz nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście! - powiedziała swoim fanom. Nie zdradziła jednak nic na temat fabuły nowych odcinków.

Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy pierwsze odcinki z nowym bohaterem pojawią się na ekranach!

Julka i Aga na dobre przejmą władzę w bistro! Co na to Kinga?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×