"M jak miłość" po wakacjach 2019. Ula chce jak najszybciej wyjechać z Grabiny! To przez Janka? [CO SIĘ WYDARZY]

Tuż po wakacjach w "M jak miłość" Ula zdradzi Bartka i będzie całować się z Jankiem. Po tej chwili zapomnienia, dziewczyna wyzna mężowi, że chciałaby wyjechać z Grabiny i nigdy nie wracać! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach w "M jak miłość" sprawy między Ulą (Iga Krefft), Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Jankiem (Tomas Kollarik) jeszcze bardziej się skomplikują. A wszystko przez to, że policjant powróci do Grabiny.

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość" Janek wróci ze swojego wyjazdu. Nie będzie jednak potrafił zapomnieć o tym, co czuje do Uli, szczególnie, że ciągle będzie ją przypadkowo spotykał. Kiedy wpadną na siebie nad rzeką, Morawski zdecyduje się na szczere wyznanie. Opowie jej, że wyjechał z Grabiny, by o niej zapomnieć. - Uświadomiłem sobie, że ja się z tobą nigdy tak naprawdę nie pożegnałem - powie jej i nagle zacznie ją namiętnie całować. Ula nie zaprotestuje, a gdy Janek odejdzie, będzie rozczarowana...

Po wszystkim dziewczyna wróci do siedliska, ale oczywiście nie powie o niczym mężowi. Zamiast tego wyzna Bartkowi, że chciałaby wyjechać z Grabiny i nigdy nie wrócić... Co na to Lisiecki? Czy Uli uda się uciec od problemów? Tego dowiemy się wkrótce!

Powrót Sobańskiej! Matka Janka zeswata go z Sonią?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×