"M jak miłość" po wakacjach 2019. Werner chce się ustatkować! Zorganizuje casting na matkę swoich dzieci! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "M jak miłość" Werner uzna, że już czas się ustatkować. Zacznie szukać matki dla swoich dzieci, ale będzie miał duże wymagania! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Werner (Jacek Kopczyński) zawsze otaczał się pięknymi kobietami. Ostatnio jednak u jego boku zabrakło jakiejkolwiek partnerki, a on sam zaczął martwić się o swoją przyszłość. Naszła go refleksja, że nikt nie przyjdzie na jego pogrzeb!

Werner boi się śmierci! Prawnik umrze w samotności?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Werner przejdzie metamorfozę i zacznie poważnie myśleć o przyszłości! Najpierw zacznie rozczulać się nad bliźniaczkami Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek), a potem uzna, że już czas założyć własną rodzinę. Zacznie od poszukiwania kandydatki na matkę swoich dzieci. Swój "casting" zorganizuje w bistro, gdzie będzie oglądał się za Agą (Ina Sobala) i zrobi krótkie przesłuchanie Nadii (Aleksandra Chapko), niani bliźniaczek.

Okaże się, że Adam szuka kobiety młodej, inteligentnej i oczywiście pięknej. Czy uda mu się znaleźć odpowiednią kandydatkę, która będzie chciała się z nim związać? Dowiemy się wkrótce!

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×