"M jak miłość" po wakacjach 2019. Włamanie u Zduńskich! Kinga przyłapie złodzieja na gorącym uczynku! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" na Deszczowej pojawi się złodziej! W dodatku Kinga przyłapie go na gorącym uczynku! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" niedługo przejdzie trudne chwile! Wszystko dlatego że w powakacyjnych odcinkach serialu w jej domu zjawi się nieproszony gość...

Anka i Kamil wymyślą podłą intrygę, by rozdzielić Magdę i Andrzeja! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Podczas nieobecności Zduńskich na Deszczowej, w ich domu pojawi się włamywacz! Będzie nim nastolatek, Misiek (Maciej Malczewski), który będzie miał pecha, bo Kinga nakryje go na kradzieży! Chłopak wystraszy się i spróbuje uciec przez okno, ale spadnie z balkonu i trafi do szpitala. Tam odwiedzi go Zduńska, której zrobi się żal nastolatka, szczególnie, gdy ten wyzna jej, dlaczego to zrobił. W dodatku dowie się, że chłopak stracił czucie w nogach. - Przepraszam... To był mój pierwszy raz. Potrzebowałem kasy, bo w domu bieda. - powie jej Misiek.

Kinga od razu uwierzy w jego wersję wydarzeń i obieca swoją pomoc, ale nie będzie wiedziała, że chłopak ją okłamał... Czy przysporzy jej kłopotów?

Katia dowie się, że jest w ciąży! Co na to Łukasz? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×