"M jak miłość" po wakacjach 2019. Związek Katii i Łukasza przetrwa! Gruzinka odwiedzi go w hospicjum! [CO SIĘ WYDARZY]

Mimo że Łukasz wyprowadzi się do Piaseczna, to jego relacje z Katią będzie się dalej rozwijać! Co czeka ich w nowych odcinkach serialu "M jak miłość"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W finałowych odcinkach minionego sezonu serialu "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) zmusił Łukasza (Jakub Józefowicz) do wyprowadzki z Warszawy i podjęcia pracy w hospicjum w Piasecznie. Chłopak musiał rozstać się z ukochaną Katią (Joanna Jarmołowicz) i odkupić swoje winy...

Janek trafi do szpitala! Zostanie postrzelony?!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Okazuje się jednak, że nawet hospicjum nie będzie w stanie rozdzielić zakochanej pary! Gruzinka będzie odwiedzać Łukasza w hospicjum i być może nawet pomoże mu w wolontariacie. Na miejscu Katia i Łukasz zaprzyjaźnią się z jednym z pacjentów, w którego wcieli się Stanisław Banasiuk, ojciec Mateusza Banasiuka, aktora znanego m. in. z takich seriali jak "Barwy szczęścia" i "Pierwsza miłość".

Wciąż nie wiadomo czy w "M jak miłość" zostanie wykorzystana ciąża Joanny Jarmołowicz. Aktorka nie przerwała jednak pracy, co może wskazywać, że również Katia będzie spodziewać się dziecka! Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już wkrótce!

Łukasz nie zostanie w Piasecznie! Budzyński daruje mu karę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×