"M jak miłość" po wakacjach 2020. Aneta zatai przed matką, że Olek był w więzieniu! Dlaczego to zrobi? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków „M jak miłość” Anetę i Olka odwiedzi matka dziewczyny. Chodakowska jednak nie będzie chciała powiedzieć jej, że wzięła ślub w areszcie! Dlaczego? Iwona nie polubi Olka? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już w pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) usłyszy wyrok i będzie mógł wrócić do domu! Wszyscy będą bardzo szczęśliwi, dopóki na uroczystej kolacji wyprawionej dla niego nie pojawi się nieproszony gość…

Kinga będzie miała wypadek! Co jej się stanie?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nagle w drzwiach mieszkania Olka stanie Iwona (Hanna Śleszyńska), matka Anety (Ilona Janyst)! Kiedy zobaczy rodzinny zjazd, od razu wypomni córce, że nie została zaproszona, podobnie jak na jej ślub. - Szkoda, że mnie, Anetko, nie zaprosiłaś. Tak jak na swój ślub... Od obcych ludzi się dowiedziałam - powie z przekąsem.

Iwona od razu poprosi Anetę, by opowiedziała jej o swoim weselu. Świeżo upieczona Chodakowska nie będzie jednak chciała powiedzieć matce, że wzięła ślub w areszcie! Dlatego od razu zmieni temat i zapozna matkę z całą rodziną Chodakowskich. Iwona będzie oczywiście najbardziej zainteresowana Olkiem, ale ten nie zrobi na niej najlepszego wrażenia. - Jesteś jakiś taki cichy... Ale cóż, skoro ożeniłeś się z moją córką, to musisz być, mimo wszystko, bardzo odważnym człowiekiem - zażartuje w rozmowie z Olkiem.

Co zrobi Iwona kiedy pozna prawdę o ślubie córki? Zatruje życie młodej parze?

Agata pozna nowego mężczyznę! Wyleczy się z Wernera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×