"M jak miłość” po wakacjach 2020. Asia dowie się o wypadku Leszka! Nie daruje Michałowi kłamstwa? [CO SIĘWYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków "M jak miłość" prawda wreszcie wyjdzie na jaw i Asia dowie się, że Leszek miał wypadek! Wybaczy Michałowi, że to przed nią ukrył? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał (Paweł Deląg) dowiedział się, że Leszek (Sławomir Uniatowski) miał wypadek w górach, ale zanim zdążył powiedzieć o tym Asi (Barbara Kurdej-Szatan), ta zaciągnęła go do łóżka. Po wszystkim pisarz nie potrafił wyznać jej prawdy...

Coś jednak wydarzy się między Kingą a Pawłem?! Co z Piotrkiem?Zobacz więcej

Po wakacyjnej przerwie Ostrowski nadal będzie przed nią ukrywał to, co stało się z Leszkiem, ale 1524. odcinku "M jak miłość" mężczyzna dowie się, że jego rywal został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Od razu postanowi go odwiedzić i z ich rozmowy wyniknie, że Krajewski wie, iż Asia związała się z Michałem i dlatego nie odezwał się do niej.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jednak niedługo później Chodakowska i tak dowie się o wszystkim, bo zadzwoni do niej ojciec Leszka. Krajewski (Grzegorz Wons) opowie jej o wypadku syna i o tym, że Michał o wszystkim wiedział. Asia od razu skonfrontuje się z Ostrowskim i zapowie mu, że wie o jego kłamstwie i ma zamiar odwiedzić Leszka w szpitalu.

Jeszcze tego samego dnia Asia zrobi test ciążowy, który da pozytywny wynik! Nie powiadomi o tym jednak Michała... Czy to kara za ukrywanie przed nią prawdy? Czy Asia i Michał będą jeszcze razem? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce!

Katia zniknie bez śladu! Co się z nią stanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×