"M jak miłość" po wakacjach 2020. Asia jednak nie czuje nic do Michała? Opowie Kindze o swoich wątpliwościach [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Asia nadal nie jest pewna tego, co czuje do Michała. Czy jednak go nie kocha? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż przed przerwą wakacyjną Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg) znów się do siebie zbliżyli. Co więcej, Chodakowska zaciągnęła przyjaciela do łóżka, bo zrozumiała, że rzeczywiście bawi się z nim w "kotka i myszkę" i musi się zdeklarować.

Artur ma brata bliźniaka?! Niepokojąca sugestia serialowej IzyZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Asia wcale nie jest przekonana, czy ich wspólna noc była dobrym pomysłem. W końcu zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek-Hakiel) ze swoich wątpliwości i wprost powie, że nie wie, co czuje do Ostrowskiego.

- Na pewno nie jest to takie szaleństwo, jak było z Leszkiem. To wszystko za szybko się dzieje. Boję się o Wojtka, który uważa Michała za swojego najlepszego przyjaciela. A co, jeśli między nami się nie ułoży? - będzie się zastanawiać.

Niedługo później Asia dowie się, że Michał ją oszukał... Czy to ostatecznie sprawi, że nie będzie chciała z nim być?

Krystyna była prostytutką! Banach wyjawi Mostowiakom jej tajemnicę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×