"M jak miłość" po wakacjach 2020. Asia nie chce dziecka? Jak zareaguje na nie Michał? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Asia jest w ciąży! Reakcja na dziecko Chodakowskiej i Michała będzie nieco inna... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Koniec tego sezonu "M jak miłość" okazał się szczęśliwy dla Michała (Paweł Deląg) - Asia (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu dała mu szansę i nawet spędzili razem noc! Czy w nowych odcinkach będą szczęśliwi?

Asia zrobi test ciążowy! Znowu zacznie się walka o jej serce...Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na pewno czeka ich rewolucja! Po wspólnej nocy Asia zrobi test ciążowy, a jego wynik będzie pozytywny! Chodakowska zawsze chciała mieć własne dzieci, ale w kulisach "M jak miłość" widzimy Chodakowską, która jest załamana i raczej nie jest szczęśliwa. Czyżby jednak nie chciała dziecka z Michałem?

Z kolei Ostrowski jest przeszczęśliwy i wybucha radością! Tylko czy na pewno może być ojcem? Wcześniej twierdził, że jest bezpłodny... Jak rozwiąże się ta sprawa? Tego dowiemy się wkrótce!

Małżeństwo Lilki i Mateusza będzie przechodzić kryzys? Co ich czeka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marrr (gość)

    Basia Kurdej Szatan jest bardzo sympatyczną aktorką, bardzo ją lubię ponieważ jest sobą, nie robi z siebie nie wiadomo kogo, jest normalną kobietą która gra rolę jaką dostanie! I osobiście uważam że fajnie by było, gdyby okazało się, że to dziecko Leszka, bo przecież to oni się kochają, a Michał jest bezpłodny więc nie wiem po co tak gmatwają wszystko, chyba z Basi chcą zrobić Barbarę i powtórzyć scenariusz!

    31.05.2020 01:38
  • Archon (gość)

    Mam już dosyć tej Kurdej- Szatan.....ona jest taka sztuczna i nie pasuje do Pawła Delaga...aktor tak wysokiej klasy nie powinien grać z takim beztalenciem....

    30.05.2020 14:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×