"M jak miłość" po wakacjach 2020. Asia zrobi test ciążowy! Znowu zacznie się walka o jej serce... [CO SIĘ WYDARZY]

To już pewne - Asia będzie w ciąży! Wiadomo też, że walka o jej serce się nie zakończy, a wręcz zaostrzy... Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara Kurdej-Szatan niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz okazuje się, że jej ciąża będzie miała wpływ na jej bohaterkę - Asia z "M jak miłość" też będzie miała dziecko!

Joasia będzie w ciąży?! Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak ciąża wpłynie na jej bohaterki w serialach!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jak dowiedział się "Świat seriali" w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Asia zrobi test ciążowy, którego wynik będzie pozytywny! Kto będzie ojcem?

Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa "M jak miłość" bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki. W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej - zdradziła Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Wynika z tego, że Leszek (Sławomir Uniatowski) przeżyje, wróci z Himalajów i będzie walczył o Asię! To on będzie ojcem? Widzowie dobrze pamiętają, że kiedyś Michał (Paweł Deląg) wyznał Kai (Karolina Bruchnicka), dziewczynie, która twierdziła, że jest jego ojcem, że nie może mieć dzieci. Czy coś zmieni się w tej kwestii? Jedno jest pewne - ten wątek będzie pełen emocji!

Olek zostanie uniewinniony? Znowu będzie na wolności!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×