"M jak miłość" po wakacjach 2020. Banach znów zaatakuje Krystynę i jej rodzinę! Powstrzyma go policja? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Banach wciąż będzie dręczył Krystynę i jej rodzinę! Sadysta posunie się nawet do przestępstwa, a sprawą zajmie się policja. Czy Krzysztof w końcu się doigra? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Banach (January Brunov) wciąż będzie prześladował Krystynę (Dorota Chotecka), swoją byłą żonę... Czy zastraszona kobieta kiedyś będzie mogła poczuć się bezpiecznie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Krystyna była ofiarą groźnej mafii! Staszek po latach wymierzy sprawiedliwość?Zobacz więcej

Pewnego dnia Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) podejmą decyzję o przeprowadzce. Nie będą jednak chcieli zostawić Krystyny samej i zaproponują, aby zamieszkała razem z nimi. Banach nawet w nowym miejscu nie będzie chciał zostawić ich w spokoju...

W ich nowym lokum bardzo szybko dojdzie do włamania i nie będzie wątpliwości, że za tym przestępstwem stoi Krzysztof. Poszkodowani postanowią o wszystkim powiadomić policję, a przy boku Krystyny będzie czuwał także Staszek (Sławomir Holland).

Śledztwo w tej sprawie rozpoczną Sonia (Barbara Wypych) i Rafał (Jakub Kucner). Czy zdołają wsadzić Banacha za kratki? Przekonamy się jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×