"M jak miłość" po wakacjach 2020. Barbara straci Wojtka jak Małgosię? On też wyjedzie! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Asia podejmie decyzję, by wyjechać z kraju. Wojtka weźmie ze sobą! Barbara nie pogodzi się ze stratą wnuka? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Asię (Barbara Kurdej-Szatan) czeka sporo zawirowań! Znowu zacznie się walka o jej serce, a to wszystko dlatego że będzie w ciąży!

Olek po wyjściu z aresztu od razu wyląduje z Anetą w łóżku! Nie będzie żałował wzięcia ślubu?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

To będzie dla niej duże zaskoczenie, ale i problem - w jej życiu będzie obecny zarówno Michał (Paweł Deląg), jak i Leszek (Sławomir Uniatowski). Jednak gdy Chodakowska dowie się, że Ostrowski ją oszukał, podejmie decyzję o wyjeździe. Postanowi pojechać do swojego ojca, do Francji i zabierze ze sobą Wojtka (Feliks Matecki)!

Dla Barbary (Teresa Lipowska) będzie to duży cios! Seniorka rodu znowu straci kolejnego członka rodziny, co bardzo ją zmartwi. Na szczęście Chodakowscy znikną tylko na kilka miesięcy, więc podobna sytuacja jak z Małgosią (Joanna Koroniewska) raczej się nie powtórzy.

Ania pogodzi się z Basią! Barbara znów pomoże rodzinieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CienkiJasiek 556 (gość)

    No i dobrze. To nie jest ciekawy wątek, delikatnie mówiąc. Młody aktor....aktor? Jest sztuczny i zrozumiały. Kiedyś powiedział o sobie " My aktorzy.... coś, tam, coś tam. Nie wiem dokładnie, nie pamiętam. Jego gra ta sztuczna, dziwna maniera

    12.08.2020 14:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×