"M jak miłość" po wakacjach 2020. Do Warszawy przyjedzie matka Anety! Jest jeszcze gorszą manipulantką niż córka? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" wreszcie poznamy rodzinę Anety! Przyjedzie jej matka i szybko okaże się po kim Kryńska odziedziczyła charakter... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) zawsze była intrygantką, która robiła wszystko, by osiągnąć swój cel, czyli zdobyć Olka (Maurycy Popiel). Teraz się zmieniła, ale nadal potrafi nieźle namieszać i manipulować. W końcu udawała ciążę przed prokuratorem i zmusiła ukochanego do ślubu!

Olek zostanie uniewinniony? Znowu będzie na wolności!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na razie nie wiadomo na pewno, czy w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Olek zostanie uniewinniony i będzie mógł żyć szczęśliwie z Anetą, ani czy doczekają się potomka. Jednak, jak dowiedzieliśmy się z kulis "M jak miłość", w ich życiu pojawi się... matka Anety!

Nie mogę zdradzić czy po wakacjach Aneta zostanie mamą, ale na pewno poznacie mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni... - zdradziła Ilona Janyst.

Nie ogłoszono jeszcze, kto zagra panią Kryńską, ale wygląda na to, że również będzie niezłą manipulantką! Tylko czy będzie knuć razem z córką czy przeciwko niej? Tego dowiemy się wkrótce!

Asia zrobi test ciążowy! Znowu zacznie się walka o jej serce...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×