"M jak miłość" po wakacjach 2020. Iza została zgwałcona przez Artura?! Wyzna w sądzie szokującą prawdę [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Iza przekaże Andrzejowi ważną informację o tym, jak skrzywdził ją Artur... Jak zareaguje na to Marcin? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Miniony sezon "M jak miłość" skończył się, gdy Olek (Maurycy Popiel) wyznał w sądzie całą prawdę. Wszyscy byli przerażeni, bo bali się, że Chodakowski wróci do więzienia i zostanie tam na długie lata...

Baby boom w serialu? Będą cztery ciąże w nowym sezonie?! Zobacz więcej

Jednak w 1523. odcinku, pierwszym, jaki zobaczymy po przerwie wakacyjnej, Budzyński (Krystian Wieczorek) nie podda się i nadal będzie walczył, by Olek został potraktowany łagodniej. Przed ostateczną rozprawą odwiedzi nawet Martę (Dominika Ostałowska), by ta oceniła jego mowę końcową. Niedługo później prawnika odwiedzi Iza (Adriana Kalska), by przekazać mu ważną dla sprawy informację, którą może wykorzystać w sądzie. Wyzna, że została zgwałcona przez Artura (Tomasz Ciachorowski)!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Budzyński wniesie o ponownie przesłuchanie Izy, bez świadków, a ona wyzna prawdę o gwałcie. Jej bliscy, w tym Marcin (Mikołaj Roznerski), będą bardzo zaskoczeni! Po dodatkowych zeznaniach Izy, Andrzej zawnioskuje o to, by Olek był sądzony za nieudzielenie pomocy, a nie za morderstwo. Na szczęście sąd rzeczywiście wymierzy wyrok w zawieszeniu!

Olek pozna prawdę o rodzinie Anety! Dlaczego ją ukrywała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×