"M jak miłość" po wakacjach 2020. Janek dowie się, że Sonia jest w ciąży od... Kisielowej! Jak na to zareaguje? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Kisielowa wyraźnie zasugeruje Jankowi, że Sonia jest z nim w ciąży! Jak on na to zareaguje? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość", które zobaczymy po wakacjach, Sonia (Barbara Kurzaj) będzie w ciąży! W związek pary policjantów będzie jednak wciąż wtrącać się Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), co może wiele utrudnić...

Wielkie zmiany w życiu Lilki! Jakie będzie jej nowe oblicze? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Mimo że komendantem nie będzie już Staszek (Sławomir Holland), który był kiedyś obiektem westchnień Zosi, to pani sołtys nadal będzie często odwiedzać komisariat. Jak zwykle uzna, że musi trzymać rękę na pulsie, więc często będzie naprzykrzać się Jankowi (Tomas Kollarik).

Pewnego dnia przyjdzie do niego, żeby złożyć skargę na... Sonię! - Sonia źle się odżywia, co w jej stanie jest nie do przyjęcia! - powie z wyrzutem. Te słowa dadzą Morawskiemu do myślenia! Jak zareaguje na ciążę Soni?

Paweł na romantycznej randce z Franką! Jednak będą razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×