"M jak miłość" po wakacjach 2020. Janek oświadczy się Soni! Ich wspólne życie nie będzie jednak usłane różami... [CO SIĘ WYDARZY]

Jeden z aktorów z "M jak miłość" zdradził kilka ważnych szczegółów na temat dalszych losów Soni i Janka. Co ich czeka po wakacjach? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo że relacja między Sonią (Barbara Wypych) a Jankiem (Tomas Kollarik) miała dość burzliwy przebieg, od pewnego czasu policjanci tworzą szczęśliwy związek. W nowym sezonie w ich życiu sporo się jednak wydarzy! Czego możemy się spodziewać?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

To jednak Michał będzie ojcem dziecka Joasi?! Kurdej-Szatan przerwała milczenieZobacz więcej

Wiele wskazuje bowiem na to, że siostrzenica Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) już niedługo dowie się, że jest w ciąży. Nie będzie to jednak jedyne ważne wydarzenie w jej życiu. Jak zdradził w wywiadzie dla Party.pl Jakub Kucner, na palcu Soni może także pojawić się pierścionek zaręczynowy.

Będzie też ciekawy wątek, troszkę później, jeśli chodzi o Sonię i Janka, którzy są parą, którzy prawdopodobnie będą się zaręczali. (...) Tutaj będzie też dosyć krytyczna sytuacja, ponieważ Janek będzie miał problemy i Sonia będzie to mocno przeżywała. (...) Problemy związane z pracą policjanta, z naszą pracą, bo jesteśmy policjantami, więc będą to problemy kryminalne, w które Janek będzie zamieszany jako policjant.

Ze słów serialowego Rafała wynika, że w życiu policjantów będzie co prawda sporo radości, ale nie zabraknie również momentów tragicznych i stresujących. Janek już niejednokrotnie musiał brać w niebezpiecznych akcjach, a gdy zostanie komendantem, jego odpowiedzialność jeszcze wzrośnie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×