"M jak miłość" po wakacjach 2020. Janek znajdzie na komendzie smoczek! To znak? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Janek znajdzie na komisariacie smoczek. Czy dojdzie do niego, że będzie tatą? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara Wypych zdradziła niedawno, że jej bohaterka może już wkrótce zajść w ciążę, czym rozpaliła wyobraźnię fanów. Czy Janek (Tomas Kollarik) już wkrótce zostanie tatą?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ula dowie się, że Janek zostanie ojcem. Jak na to zareaguje?Zobacz więcej

Młody policjant na początku nowego sezonu serialu "M jak miłość" będzie miała jednak inne zmartwienia. Świeżo upieczony komendant będzie musiał zdobyć zaufanie podwładnych i rozwiązać trudną sprawy związane m.in. z gangiem, który szantażuje Bartka (Arkadiusz Smoleński), a także z opiekunką Modrego (Stefan Friedmann).

Janek zostanie jednak wybitny z rytmu, gdy na komendzie w jego ręce wpadnie... smoczek. Być może Sonia lub Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) będzie chciała dać mu znak, że zostanie tatą. Jest także możliwe, że smoczek należy po prostu do Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który ma małe dziecko.

Morawski nie wygląda na zachwyconego. Czy to znak, że policjant z "M jak miłość" nie jest jeszcze gotowy na ojcostwo? Przekonamy się jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×