"M jak miłość" po wakacjach 2020. Joasia zostawi Kingę na lodzie! Kto zajmie się bistro po odejściu kolejnej menadżerki? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Bistro za rogiem po raz kolejny straci menadżerkę. Co w takiej sytuacji zrobi Kinga? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek) przez długi czas zatrudniała w bistro bardzo zgrany duet, Agę (Ina Sobala) i Julkę (Joanna Kuberska). Niestety, żadnej z nich nie ma już w Warszawie, więc Zduńska musiała znaleźć kogoś zaufanego, kto mógłby zająć się jej knajpką. Wybór padł na Joasię (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Joasia urodzi dziecko za granicą?! Ucieknie od Michała i LeszkaZobacz więcej

Chodakowska dopiero zaczęła pracę, lecz udowodniła, że z pomocą Michała (Paweł Deląg) i ekipy Bistro za rogiem jest w stanie poradzić sobie nawet w podbramkowych sytuacjach. Po wakacjach pojawi się jednak pewien "problem".

Joasia dowie się, że jest w ciąży, a Michał nie jest z nią całkowicie szczery. Kobieta nie będzie wiedziała, co o tym wszystkim myśleć. Postanowi wyjechać do Francji, gdzie mieszka jej ojciec i przybrana córka Zosia (Julia Wróblewska).

Powrót Roberta Krajewskiego! Nieuczciwy biznesmen dzięki Joasi zbliży się do Leszka?Zobacz więcej

Kinga znów zostanie na lodzie... Będzie musiała znaleźć nową menadżerkę. Najprawdopodobniej w bistro zaczną pracować Lilka (Monika Mielnicka), Ala (Alicja Ostolska) i Ewka (Jowita Chwałek), ale na stanowisko menadżera przydałby się ktoś z większym doświadczeniem.

Kogo zatrudni Kinga? A może zostawi dzieci z opiekunką i sama zajmie się swoją knajpką? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×