„M jak miłość” po wakacjach 2020. Kamil w końcu odpuści Olkowi! Jaki będzie wyrok sądu? [CO SIĘ WYDARZY]

W końcu wiemy, jaki będzie wyrok sądu w sprawie Olka! Czy Kamil wycofa swoje oskarżenia? Sprawdź, co czeka nas w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Olek (Maurycy Popiel) zdecydował się wyznać całą prawdę przed sądem. Jego wyznanie zaskoczyło wszystkich i poruszyło nawet mściwego Kamila (Marcin Bosak)...

Paweł na romantycznej randce z Franką! Jednak będą razem? Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" nastąpi wreszcie odczytanie wyroku. Zanim jednak do tego dojdzie, Aneta (Ilona Janyst) zaatakuje Gryca i zacznie robić mu wymówki przez to, że ten chce zniszczyć życie jej męża. Niespodziewanie Kamil zaskoczy ją i powie, że już nie będzie mścił się na Olku, bo ten wyznał całą prawdę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W sali sądowej Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie prosił sąd, by Olek był sądzony za nieudzielenie pomocy, a nie za morderstwo. Prokurator dalej będzie wnosił o wysoką karę więzienia, zaś Kamil zrezygnuje z zabrania głosu. Koniec końców sędzia wyda wyrok w zawieszeniu, a Olek będzie mógł wyjść na wolność! Wszyscy odetchną wreszcie z ulgą... Tylko co czeka Chodakowskiego po wyjściu z aresztu?

Matka Anety nie zrobi dobrego wrażenia na Chodakowskich! Dlaczego przyjedzie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×