"M jak miłość" po wakacjach 2020. Kamila nie zniknie z życia Piotrka! Jednak odbije go Kindze? [CO SIĘ WYDARZY]

Kamila nie zniknie z życia Piotrka! Po wakacjach atrakcyjna prawniczka z serialu "M jak miłość" dalej będzie uwodzić Zduńskiego. Czy rozbije jego małżeństwo z Kingą? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechał w delegacje do USA z Kamilą (Anna Gorajska), koleżanką z pracy. Wszystko wskazuje na to, że kobieta liczy na coś więcej niż tylko status "koleżanki"... Jak to się skończy?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga zbliży się do Kordiana! Opowie mu o problemach z Piotrkiem... Zobacz więcej

Przecieki z planu "M jak miłość" wskazują na to, że po powrocie zza oceanu relacja pomiędzy z Piotrkiem a Kamilą nie zniknie, wręcz przeciwnie, będzie się dalej rozwijać. Atrakcyjna prawniczka nie odpuści i będzie robić wszystko, aby zaciągnąć kolegę do łóżka.

Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie zaniepokojona postawą męża, lecz sama również wystawi się na pewne "ryzyko". Zduńska bardzo zbliży się do Kordiana (Marek Braun), nauczyciela jej córki, któremu zacznie zwierzać się ze swoich problemów, również tych rodzinnych...

Czy najbardziej stabilny związek w "M jak miłość" rozpadnie się w nowym sezonie? Wszyscy mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie, lecz na jednoznaczną odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×