"M jak miłość" po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek nadal będą kłócić się o Kamilę! Prawniczka zniszczy to małżeństwo? [CO SIĘ WYDARZY]

Niestety wygląda na to, że Kamila nie zniknie z życia Zduńskich! Kinga i Piotrek będą się o nią nadal kłócić! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Piotrek (Marcin Mroczek) zdecydował się wyjechać do USA w sprawach zawodowych. Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) była wściekła, szczególnie, że jej mąż jechał za ocean nie sam, a z piękną prawniczką Kamilą (Anna Gorajska)!

Kinga zatrudni w bistro Lilkę, Alę i Ewkę? Będą kłopoty!Zobacz więcej

Niestety wygląda na to, że ten temat w nowych odcinkach "M jak miłość" wcale nie zniknie! Wygląda na to, że Piotrek wróci już do domu, ale Zduńscy będą się kłócić właśnie o Kamilę! Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie plan dnia zdjęciowego i rozpiskę scen, w których możemy przeczytać, że Piotrek będzie wierzył w jakiejś sprawie Kamili, a nie Kindze i dojdzie do sprzeczki, której świadkiem będzie Misiek (Aleksander Bożyk). Po wszystkim Kinga postawi mężowi ultimatum!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Dlaczego Kamila znów stanie pomiędzy małżonkami? O co im pójdzie? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce!

Paweł na romantycznej randce z Franką! Jednak będą razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×