"M jak miłość" po wakacjach 2020. Kolejne kłopoty z Alą! Tylko Rafał może jej pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że Ala wcale się nie uspokoi! W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" proboszcz nadal będzie miał z nią dużo kłopotów! Rafał jej pomoże? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Ala (Alicja Ostolska) tylko pojawiła się na lipnickiej plebanii, od razu zaczęła sprawiać kłopoty. Szybko wyszło na jaw, że aniołkiem jest jedynie w obecności wujka, proboszcza (Maciej Damięcki)...

Baby boom w serialu? Będą cztery ciąże w nowym sezonie?! Zobacz więcej

Okazuje się, że w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" wiele się nie zmieni! Dziewczyna wciąż będzie w tajemnicy zakradać się do gabinetu księdza i kraść mu pieniądze. Proboszcz będzie martwił się też, że dziewczyna ciągle pije i imprezuje, a nie uczy do matury. W końcu bezradny zwierzy się ze swoich problemów Barbarze (Teresa Lipowska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem Ali zacznie pomagać Rafał (Jakub Kucner)! Będzie dawał jej korepetycje, ale bardziej niż o jej maturę, będzie martwił się, żeby dziewczyna nie odkryła prawdy o jego ojcu, który zabił Roberta (Filip Gurłacz)... Co się stanie, gdy dziewczyna pozna tę tajemnicę? Dowiemy się wkrótce!

Znamy datę powrotu "M jak miłość"! Co wydarzy się w premierowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×