"M jak miłość" po wakacjach 2020. Kolejny kryzys w małzeństwie Uli i Bartka! Wyciekły fragmenty scenariusza... [CO SIĘ WYDARZY]

Małżeństwo Uli i Bartka już raz było na skraju rozpadu. Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" ich związek będzie przechodzić kolejny kryzys... Czy i tym razem miłość zwycięży? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod koniec poprzedniego sezonu "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) musieli uciekać do Australii z obawy przez groźnymi gangsterami, którzy chcą zemścić się na Lisieckim. Jak potoczą się ich dalsze losy?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ula dowie się, że Janek zostanie ojcem. Jak na to zareaguje?Zobacz więcej

Po wakacjach małżonkowie wrócą do Polski, po tym jak Bartek zgodzi się zeznawać przeciwko dawnym kolegom po fachu. Niebezpieczeństwo zniknie, lecz Lisieccy nie będą "żyli długo i szczęśliwie". Do mediów wyciekły bowiem fragmenty scenariusza, które wskazują na to, że związku Uli i Bartka znów zagości kryzys.

Bartek w pewnym momencie poprosi o rozmowę swojego brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który powie mu, aby walczył o swoje małżeństwo. - Ty też musisz walczyć. Skoro Ula wróciła...Już nigdy jej nie puszczaj. Zatrzymaj ją przy sobie i wszystko wam się poukłada - usłyszy mąż Uli.

Co gorsza, w życiu Uli prawdopodobnie znów zacznie mieszać inny mężczyzna. Czy będzie to Janek (Tomas Kollarik)? A może ktoś zupełnie inny? Dalsze losy bohaterów poznamy już wkrótce! Nowe odcinki "M jak miłość" będą emitowane już od 7 września.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×