"M jak miłość" po wakacjach 2020. Krystyna była ofiarą groźnej mafii! Staszek po latach wymierzy sprawiedliwość? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że Krystyna była ofiarą mafii i z przymusu pracowała jako prostytutka! Staszek jej pomoże czy się od niej odwróci? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Krystyna (Dorota Chotecka) w dalszym ciągu będzie szantażowana przez Banacha (January Brunov), swojego byłego męża. Okaże się, że kobieta skrywa straszną tajemnicę i nie chce, aby ujrzała ona światło dzienne.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Krystyna odda dom Banachowi? Zrobi wszystko, by jej sekret nie wyszedł na jawZobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" Banach w końcu zdradzi, jaką tajemnicę skrywa jego była żona. Okaże się, że kobieta przed laty padła ofiarą mafii i była zmuszana do prostytucji.

- Ciekawe, co powie rodzina świętych Mostowiaków, gdy dowie się, że zarabiałaś przed laty jako prostytutka?
- Jak możesz? Przecież doskonale wiesz, że byłam do tego zmuszana!

Asia zrobi test ciążowy i... wyjedzie! Nikomu nie powie o ciąży?Zobacz więcej

Wiele wskazuje na to, że mimo wysiłków Krystyna, prawda o jej przeszłości ostatecznie wyjdzie na jaw. Na całe szczęście będzie przy niej Staszek. Inny mężczyzna mógłby się tym przerazić, ale Popławski po latach pracy w policji wie, że takie osoby potrzebują wsparcia.

Czy były komendant zaopiekuje się Krystyną i dopilnuje, aby Banach i inni ludzie, którzy ją kiedyś skrzywdzili ponieśli konsekwencje? Dalsze losy bohaterów serialu "M jak miłość" poznamy już jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×