"M jak miłość" po wakacjach 2020. Leon wciąż będzie walczył o Sonię! Nie powstrzyma go nawet ciąża policjantki? [CO SIĘ WYDARZY]

Grabarz Leon nie da o sobie zapomnieć w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"! Czy Sonia w końcu mu ulegnie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Grabarz Leon (Dariusz Toczek) niedawno pojawił się w Lipnicy, a już zdążył nieźle namieszać w życiu okolicznych mieszkańców. W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" mężczyzna nie zamierza odpuszczać!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jak wynika z informacji, które napływają z planu "M jak miłość" Leon w dalszym ciągu będzie starał się zdobyć serce Soni (Barbara Wypych). Grabarz będzie stałym gościem na lokalnym posterunku policji. Wieść o tym, że siostrzenica Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) jest w ciąży z Jankiem (Tomas Kollarik), z pewnością będzie dla niego szokiem.

Wydaje się jednak, że nawet to nie powstrzyma jego zalotów. Czy Soni uda się pozbyć niechcianego adoratora? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znajdziemy w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×