"M jak miłość" po wakacjach 2020. Łukasz zostanie zupełnie sam? Wszyscy go opuszczą? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Łukasz zostanie zupełnie sam! Z jego życia zniknie Aga, a Katia wciąż będzie w Gruzji... Co czeka Wojciechowskiego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) przeżył niezły szok, gdy dowiedział się, że Katia (Joanna Jarmołowicz) jest z nim w ciąży. Wojciechowski zrobił jednak wszystko, by dać dziewczynie do zrozumienia, że nie chce tego dziecka, więc ta zniknęła z jego życia.

Kamil w końcu odpuści Olkowi! Jaki będzie wyrok sądu?Zobacz więcej

Potem Łukasz zmienił zdanie, ale było już za późno - Katia związała się z Igorem (Ali Bahrudinov) i zdecydowała się wyjechać z nim i z córką do Gruzji. W tych trudnych chwilach Łukasz mógł liczyć na pocieszenie ze strony Agi (Ina Sobala), którą traktował jak przyjaciółkę, ale i kochankę... Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" wszystko się zmieni!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wszystko dlatego że Ina Sobala zdecydowała się odejść z serialu, a jej bohaterka, Aga, wyjedzie z Warszawy i już nie wróci... Z kolei Katia nadal będzie przebywać w Gruzji, a do Polski przyjedzie tylko Igor. Czy to oznacza, że Łukasz zostanie zupełnie sam i nie będzie mógł zajmować się nawet własną córką? A może spotka na swojej drodze jakąś kolejną dziewczynę? Tego dowiemy się po wakacjach!

Robert jest alkoholikiem?! Kisielowa zagrozi, że wyśle go na odwykZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×