"M jak miłość" po wakacjach 2020. Magda na nocnej randce z Kamilem! Andrzej będzie wściekły! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Magda znowu spotka się z Kamilem, o czym Gryc z przyjemnością powiadomi Andrzeja. Budzyński będzie wściekły! Dlaczego jego żona spotka się z byłym ukochanym? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawałoby się, że po tym jak Kamil (Marcin Bosak) uwziął się na Olka (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) mu tego nie wybaczy, Gryc zniknie z jej życia, a Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie mógł odetchnąć z ulgą. Nic bardziej mylnego!

Nowa kobieta w życiu Magdy i Andrzeja! Kim będzie?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Magda postanowi jeszcze raz porozmawiać z Kamilem i poprosi go o spotkanie. Budzyńska wstawi się za byłym mężem i poprosi Gryca, by mu w końcu odpuścił, bo oskarżanie Olka o zabójstwo to głupota. Kamil niczego jej nie obieca, ale koniec końców odpuści Chodakowskiemu i w sądzie zrezygnuje z zabrania głosu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jednak tuż po rozprawie skorzysta z okazji, by dopiec Andrzejowi i powie mu, że poprzedniego dnia był na nocnej randce z jego żoną. Budzyński będzie bardzo zazdrosny, a gdy Magda pogratuluje mu sukcesu w sądzie, okaże jej chłód i będzie robił jej wymówki. Na szczęście Budzyńska wszystko mu wyjaśni i para szybko się pogodzi. Czy jednak Kamil znajdzie inny sposób, by skłócić?

Kolejny kryzys w małzeństwie Uli i Bartka! Wyciekły fragmenty scenariusza...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×