"M jak miłość" po wakacjach 2020. Magda pogodzi się z Kamilem?! Znów będą spędzać razem czas [CO SIĘ WYDARZY]

Czy Magda pogodzi się z Kamilem w nowych odcinkach "M jak miłość"? Wygląda na to, że ta para znów będzie spędzać razem czas! Tylko czy na rozmowach czy kłótniach? Sprawdź co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wszystko wygląda na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie na wolność! Czy Kamil (Marcin Bosak) będzie wściekły, że nie udało mu się dopiąć swego?

Wielka radość po powrocie Olka do domu! Chodakowscy w końcu będą razemZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wiemy na pewno, że w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Gryc wcale nie zniknie z życia Magdy (Anna Mucha)! Choć ta była wściekła na byłego ukochanego za Olka, to jednak znowu zaczną spędzać razem czas. Ze zdjęć na Instagramie wynika, że Magda, Kamil i Andrzej (Krystian Wieczorek) wybiorą się razem do siedliska i zasiądą przy wspólnym stole z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) i Marzenką (Olga Szomańska). Nie wiadomo jednak, czy będą rozmawiać jak dawniej czy tylko się kłócić.

Ciepłe dni, spotkania w ogrodzie w gronie przyjaciół i rodziny, przy obficie zastawianomy stole - brzmi świetnie. Często takim biesiadom towarzyszą ciekawe rozmowy, dużo śmiechu a nierzadko też sprzeczki. Jak było w tym przypadku? Nic nie zdradzę! - podpisał zdjęcie Tomasz Oświeciński, serialowy Andrzejek.

Czy Magda wybaczy Kamilowi i ich relacje wrócą do normy? Czas pokaże!

Bartek wróci do Grabiny! Dlaczego bez Uli? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×