"M jak miłość" po wakacjach 2020. Marysia zatai przed Arturem nowy romans Agaty? Boi się jego reakcji [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "M jak miłość" Agata pozna nowego mężczyznę. Dlaczego z pomocą Marysi ukryje tę znajomość przed Arturem? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Katarzyna Kwiatkowska) nie ma szczęścia w miłości. W poprzednim sezonie "M jak miłość" związała się z Wernerem (Jacek Kopczyński), ale ten nie potrafił zachować wierności... Czy w nowych odcinkach trafi na tego jedynego?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tomasz Sobczak dołącza do obsady! Nowy bohater skradnie serce Krysytyny?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Werner poprosi Rogowską o jeszcze jedną szanse, lecz kobieta postanowi definitywnie zakończyć tę znajomość. Na horyzoncie bardzo szybko pojawi się jednak nowy mężczyznę, do którego Agata poczuje miętę. Niestety, na tę chwilę nie wiemy, kto to będzie.

Rogowska opowie o nowej znajomości Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a ta postanowi zachować te wieści dla siebie i nie powie nic Arturowi (Robert Moskwa). Będzie się bała jego reakcji, jeśli i tym razem coś pójdzie nie tak. Gdy bowiem Rogowski dowiedział się o zdradzie Wernera, zareagował bardzo gwałtownie.

Kim będzie nowy wybranek Agaty? Czy będzie z nim szczęśliwa? Tego jeszcze nie wiemy, ale odpowiedź na te pytania z pewnością znajdziemy w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • UŁA ROMANS ATUREM (gość)

    POSENKA

    19.08.2020 19:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×