"M jak miłość" po wakacjach 2020. Marysia zeswata Krystynę i Staszka? Pomoże kobiecie podjąć jedyną słuszną decyzję [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Krystyna wciąż będzie miała wątpliwości, czy powinna wiązać się ze Staszkiem. Wtedy jednak do akcji wkroczy Marysia. Czy uda jej się zeswatać znajomych? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jako komendant policji Staszek (Sławomir Holland) był odpowiedzialny za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Lipnicy i okolic. W ostatnim czasie w sposób szczególny zaopiekował się jedną kobietą, dręczoną przez byłego męża Krystyną (Dorota Chotecka).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Policjanci nie zaakceptują nowego komendanta? Zrobią Jankowi okropnego psikusaZobacz więcej

Pod koniec minionego sezonu serialu "M jak miłość" Popławski wdał się w bójkę z sadystą Banachem (January Brunov) i został zmuszony do przejścia na wcześniejszą emeryturę. Po wakacjach były policjant odwiedzi kobietę i zapyta, czy teraz, gdy ma mniej obowiązków, będzie mógł ją częściej widywać. Przestraszona kobieta nie będzie jednak gotowa na poważne deklaracje.

Gdy o wszystkim dowie się Marysia (Małgorzata Pieńkowska), postanowi z nią porozmawiać. Wyjawi jej, że Staszek stracił pracę przez bójkę z Banachem i że jest w stanie zrobić wszystko, aby ją ochronić. Matka Lilki (Monika Mielnicka) będzie bardzo wzruszona taką informacją. Gdy kolejny raz spotka się z Popławskim, podziękuję mu za wszystko i doda, że szczerze pragnie się z nim spotykać.

Czy Staszek i Krystyna stworzą razem szczęśliwy związek? Jak na to wszystko zareaguje Banach? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×