"M jak miłość" po wakacjach 2020. Marzenka będzie zazdrosna o męża? Andrzejek będzie spędzał za dużo czasu z Sonią [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Andrzejek zacznie spędzać sporo czasu z Sonią, która zostanie jego koleżanką z patrolu. Czy Marzenka powinna być zazdrosna? Sprawdź, co się wydarzy w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zasili szeregi policji! W ten sposób spełni swoje największe marzenie. W związku z nową pracą mogą jednak pojawić się pewne problemy...

Kisielowa spróbuje doprowadzić do ślubu Soni i Janka! Z jakim skutkiem?Zobacz więcej

Po wakacjach Janek (Tomas Kollarik), jako komendant posterunku, nie będzie już jeździł w patrolu. U boku Soni (Barbara Wypych) zastąpi go właśnie Andrzejek. Policjanci będą spędzać razem bardzo wiele czasu, pracując m.in. nad sprawą opiekunki Modrego (Stefan Friedmann).

Taka sytuacja nie do końca spodoba się Marzence, która będzie bardzo zazdrosna o męża. Czy rzeczywiście ma się czego obawiać? Sonia przecież nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Jest w szczęśliwym związku z Jankiem, a koło niej wciąż kręci się także Leon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WOJNA O ANDRZEJEK (gość)

    BEDA BILI SIE O SERCE MARZENA I SONIA

    18.06.2020 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×