"M jak miłość" po wakacjach 2020. Matka Anety nie zrobi dobrego wrażenia na Chodakowskich! Dlaczego przyjedzie? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" poznamy wreszcie matkę Anety! Jak przebiegnie jej spotkanie z Chodakowskimi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" czeka nas wielka radość - Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie na wolność! Jednak w jego życiu pojawi się nowa bohaterka, która może nieźle namieszać!

Magda pogodzi się z Kamilem?! Znów będą spędzać razem czasZobacz więcej

Jak twierdzi "Świat Seriali", w 1525. odcinku "M jak miłość“ odbędzie się rodzinny zjazd po wyjściu Olka z więzienia. Nagle w jego mieszkaniu zjawi się bez żadnej zapowiedzi Iwona (Hanna Śleszyńska), matka Anety (Ilona Janyst). Dołączy do świętujących, czyli Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska).

Podczas pierwszego spotkania z Chodakowskimi wyjdzie na jaw, że Kryńska jest bardzo bezpośrednia i nie ma hamulców. Gdy usłyszy, że Aleksandra jest już babcią, wprost zapyta:- Czy ja też mam może jakieś wnuki?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aneta od razu się zawstydzi i poprosi matkę, by poskromiła swój długi język. Zaś Chodakowscy zrozumieją, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! - Coś ty się nagle taka delikatna zrobiłaś? - zdziwi się Iwona i nagle zakomunikuje córce, że zostanie z nimi przez jakiś czas...

Dlaczego Iwona przyjechała? I dlaczego nie utrzymywała kontaktów z córką? Tego dowiemy się wkrótce!

Paweł na romantycznej randce z Franką! Jednak będą razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dansza (gość)

    bardzo fajny serial ,pozdrawiam

    07.06.2020 22:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×