"M jak miłość" po wakacjach 2020. Michał dalej będzie okłamywać Joasię! Leszek pokrzyżuje mu plany? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Michał z serialu "M jak miłość" będzie dalej brnął w kłamstwa na temat Leszka... Czy zostanie zdemaskowany? Co zrobi Joasia? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu postanowiła dać szansę Michałowi (Paweł Deląg). Pisarz robi wszystko, aby zdobyć jej serce, nie cofając się nawet przed kłamstwem... Jaka przyszłość czeka ich związek po wakacjach?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Asia nie chce dziecka? Jak zareaguje na nie Michał? Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że Michał w dalszym ciągu będzie okłamywał Chodakowską w sprawie Leszka (Sławek Uniatowski). Joasia nie dowie się, że tuż przed wypadkiem w górach mężczyzna wyznał jej miłość. Przez pewien czas wszystko będzie układało się po jego myśli. Ukochana będzie nim oczarowana, po jego stronie stanie także Wojtek (Feliks Matecki).

Michał nie przewidzi jednak jednego. Leszek cudem przeżyje wyprawę w góry i wróci do Polski! Biznesmen będzie w dość ciężkim stanie, ale nie będzie miał zamiaru odpuszczać w walce o serce Chodakowskiej! Jak zareaguje Joasia, gdy dowie się o kłamstwach Michała? Dowiemy się dopiero za kilka miesięcy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

    KAZIMIERZ KACZOR

    03.06.2020 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×