"M jak miłość" po wakacjach 2020. Niespodziewana metamorfoza Kamila?! Gryc pogodzi się z nawet z Andrzejem [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach możemy być świadkami zaskakującej metamorfozy Kamila z "M jak miłość"! Czy Gryc przestanie knuć i odnowi przyjaźń z Magdą i Kingą? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Fani "M jak miłość" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki ich ulubionego serialu! Z przecieków, jakie docierają do nas z planu, wynika że nadchodzący sezon będzie obfitował w zaskakujące wątki.

Wielkie zmiany w życiu Lilki! Jakie będzie jej nowe oblicze? Zobacz więcej

Największe emocje wzbudza przyszłość postaci Kamila (Marcin Bosak), która w nowych odcinkach może przejść zaskakującą metamorfozę! Aktor wcielający się w Gryca nagrywa wiele scen nie tylko z Magdą (Anna Mucha) i Andrzejem (Krystian Wieczorek), ale także z m.in, z Kingą (Katarzyna Cichopek), Marzenką (Olga Szomańska) czy Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński).

Wielu uważa, że po wakacjach Kamil przejdzie przemianę i zakopie topór wojenny. Inni są bardziej ostrożni i twierdzą, że to kolejna sztuczka Gryca, która ma uśpić czujność Magdy i jej bliskich. Miejmy nadzieję, że prawda jest jednak optymistyczna i mężczyzna odnowi przyjaźń z Budzyńską i Zduńską.

Póki co musimy jednak jeszcze uzbroić się w cierpliwość! Nowe odcinki serialu "M jak miłość" pojawią się w TVP2 dopiero po wakacjach! Jedno jest pewne - będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×