"M jak miłość" po wakacjach 2020. Olek będzie miał nowego wroga! Ambitny lekarz wygryzie go ze stanowiska? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Olek wyjdzie z aresztu i w końcu będzie mógł wrócić do pracy w szpitalu. Nie będzie miał tam jednak łatwego życia, ponieważ nowy lekarz postanowi zrobić wszystko, aby wygryźć go ze stanowiska. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach Olek (Maurycy Popiel) w końcu wyjdzie na wolność i będzie mógł wrócić do normalnego życia. Tak przynajmniej będzie mu się wydawało... Rzeczywistość okaże się bowiem nieco bardzo skomplikowana!

Matka Anety nie zrobi dobrego wrażenia na Chodakowskich! Dlaczego przyjedzie? Zobacz więcej

Chodakowski po zwolnieniu z aresztu będzie chciał jak najszybciej wrócić do pracy w szpitalu. Oczywiście wszyscy będą tam wiedzieć o jego procesie, który był szeroko komentowany w mediach. Ku jego zaskoczeniu, zarówno pacjenci, jak i koledzy z pracy będą okazywać mu dużo wsparcia.

Niestety, znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się powrót Olka. Młody lekarz (Kamil Pruban), który niedawno dostał pracę w szpitalu, będzie chciał za wszelką cenę wygryźć Chodakowskiego ze stanowiska. W trakcie spotkania z ordynatorem zacznie podkopywać zaufanie do męża Anety (Ilona Janyst).

To Leszek będzie ojcem dziecka Joasi?! Sławek Uniatowski komentuje...Zobacz więcej

Olek postanowi porozmawiać z rywalem w cztery oczy. Zapowie, że nie zamierza odpowiadać na jego zaczepki i będzie bronić się wyłącznie własną pracą i osiągnięciami. - Panu radzę obrać tę samą strategię, młody kolego - doda na koniec.

Czy nowy lekarz zdoła zniszczyć karierę Olka? A może Chodakowski ponownie zdoła wyjść na prostą? Czas pokaże! Jedno jest pewno już teraz - będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MACIEJ MIUSIAL NOWY LEKARZ (gość)

    ADAM ZDROJKOWSKI

    25.06.2020 23:52
  • MACIEJ MIUSIAL NOWY LEKARZ (gość)

    ADAM ZDROJKOWSKI

    25.06.2020 23:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×