"M jak miłość" po wakacjach 2020. Olek po wyjściu z aresztu od razu wyląduje z Anetą w łóżku! Nie będzie żałował wzięcia ślubu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1523. odcinku "M jak miłość" Olek wyjdzie na wolność i będzie chciał w pełni to wykorzystać. Jego powitanie z Anetą będzie wyjątkowo namiętne! Czy Chodakowski będzie szczęśliwy w małżeństwie i nie będzie żałował, że Aneta praktycznie zmusiła go do ślubu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) ma za sobą trudne chwile. Był w areszcie i wisiało nad nim widmo długiej odsiadki. Aneta (Ilona Janyst) uznała, że musi postawić ukochanego pod ścianą, więc zorganizowała ślub i praktycznie zmusiła Olka do ożenienia się z nią. Czy Chodakowski będzie tego żałował?

Magda na nocnej randce z Kamilem! Andrzej będzie wściekły!Zobacz więcej

Na szczęście początek nowego sezonu będzie szczęśliwy dla nowożeńców. Już w pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość" Olek zostanie skazany na wyrok w zawieszeniu i wyjdzie na wolność. Tuż po ogłoszeniu wyroku Chodakowski będzie mógł wrócić do domu, co niesamowicie ucieszy jego rodzinę i świeżo poślubioną żonę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy chirurg tylko przekroczy próg swojego mieszkania, podziękuje Anecie, że przez ten cały czas go wspierała i trwała przy nim. Będzie to bardzo namiętne podziękowanie, bo chwilę później małżonkowie wylądują w łóżku! Czy będą szczęśliwi? Olek wytrwa w tym związku dłużej niż w małżeństwie z Magdą (Anna Mucha)? Tego dowiemy się oglądając nowe odcinki "M jak miłość"!

Ania pogodzi się z Basią! Barbara znów pomoże rodzinieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    No szok. Wróci do domu i pójdzie do łóżka z własną żoną. Niesamowite. A tak poważnie, Aneta liczyła się z tym, że Olek może jej odmówić, sama to mówiła, więc nie wiem czy można tu pisać o zmuszaniu. Mógł się nie zgodzić, ale wybrał inaczej. Konsekwencji swojej decyzji był przecież świadomy. Pistoletu mu do głowy nie przystawiła. ;))

    05.08.2020 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×