"M jak miłość" po wakacjach 2020. Olewicz znów pomoże Olkowi! Kolejny raz posunie się do szantażu? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" Olek będzie miał kolejne kłopoty - tym razem w pracy. Olewicz znowu postanowi mu pomóc i wkroczy do akcji! Oczywiście w swoim stylu... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olewicz (Tomasz Dedek) na początku był czarnym charakterem i szantażował Olka (Maurycy Popiel). Potem jednak Chodakowski uratował życie jego żony (Ewa Domańska), więc od tamtej pory mu pomaga i czuł się w obowiązku trzymać jego zbrodnię w tajemnicy.

Olek wróci do zawodu lekarza! Pacjenci odwrócą się od niego?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" mężczyzna nadal będzie wierny Olkowi. W 1525. odcinku Jerzy dowie się, że Chodakowski wrócił do pracy, więc odwiedzi go w szpitalu z powitalnym tortem i kwiatami. Przy okazji podsłucha rozmowę ordynatora (Adam Biedrzycki) i nowego lekarza (Kamil Pruban) i dowie się, że młody doktor próbuje zniszczyć reputację Olka.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Olewicz od razu wkroczy do akcji i postanowi porozmawiać z rywalem Chodakowskiego. Zagrozi mu, że jeśli nie zostawi Olka w spokoju, to oskarży go o branie łapówek. Lekarz od razu spanikuje i... postanowi zaprzyjaźnić się z Chodakowskim!

Co jeszcze wymyśli Olewicz? Czas pokaże!

Krystyna była prostytutką! Banach wyjawi Mostowiakom jej tajemnicę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Czyli tamten na serio musiał brać łapówki. Niewinny by się wytłumaczył, był spokojny lub załamany jak Lucy z Rancza, gdy Kozioł ją oskarżył o kradzież. A tu spanikowany, czyli boi się o to, że się wyda.

    06.07.2020 17:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×