„M jak miłość” po wakacjach 2020. Opiekunka Modrego nadal będzie knuć! Spełni swoje groźby? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" opiekunka Modrego nadal będzie działać. Barbara zacznie być coraz bardziej podejrzliwa... Czy kobieta spełni swoje groźby i zrobi seniorom krzywdę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" Modry (Stefan Friedmann) zatrudnił opiekunkę (Magdalena Rembacz), która okazała się prawdziwym czarnym charakterem! Kobieta nie chciała opiekować się seniorem i zaczęła mu podawać psychotropy i leki usypiające, by się go pozbyć!

Matka Anety nie zrobi dobrego wrażenia na Chodakowskich! Dlaczego przyjedzie? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gdy Barbara (Teresa Lipowska) zaczęła coś podejrzewać, opiekunka planowała "usunąć ją" ze swojej drogi, powodując jakiś wypadek. W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" kobieta nadal będzie knuć, a Basia nie odpuści. Mostowiakowa będzie chciała odwiedzić przyjaciela, ale opiekunka nie dopuści jej do niego. Jakiś czas później Józef zadzwoni do Basi i poprosi ją, by na razie do niego nie przychodziła, bo on nie czuje się na siłach, by przyjmować gości.

To od razu wyda się Mostowiakowej podejrzane... Czy spróbuje wyjaśnić sprawę, a opiekunka zrobi jej krzywdę? Tego dowiemy się wkrótce!

Magda pogodzi się z Kamilem?! Znów będą spędzać razem czasZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×