"M jak miłość" po wakacjach 2020. Rafał będzie chciał spotykać się z Alą! Nastolatka nie będzie jednak zbyt zadowolona... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Ala wciąż będzie próbowała poderwać Rafała. Ostatecznie policjant złoży jej pewną propozycję. Czy nastolatka zgodzi się na taki układ? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ala (Alicja Ostolska), siostrzenica proboszcza (Maciej Damięcki), która niedawno przeprowadziła się do Lipnicy, ma ostatnio tylko jeden cel - poderwać przystojnego policjanta Rafała (Jakub Kucner)! Mimo wielu niepowodzeń, w nowym sezonie nastolatka nie zamierza odpuszczać!

Robert jest alkoholikiem?! Kisielowa zagrozi, że wyśle go na odwykZobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków "M jak miłość" Ala wpadnie na komisariat i zacznie wypytywać o Stadnickiego. Zostanie jednak szybko spławiona przez Sonię (Barbara Wypych). Nastolatka postanowi nie dawać za wygraną i zaczai się na "ukochanego" w jego pokoju w leśniczówce.

Gdy Rafał wróci po pracy do domu, będzie mocno zaskoczony widokiem dziewczyny. Tym razem jednak nie da się ponieść emocjom. Odwiezie nastolatkę na plebanię i obieca, że mogą regularnie się spotykać. Policjant zaproponuje jej... korepetycje z matematyki!

Ala z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw... Czy przyjmie propozycje Rafała? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×