"M jak miłość" po wakacjach 2020. Robert jest alkoholikiem?! Kisielowa zagrozi, że wyśle go na odwyk [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Kisielowa z "M jak miłość" będzie wyraźnie zaniepokojona upodobaniem Roberta do drogich alkoholi... Czy Żak ma problem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Małżeństwo Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec) od pierwszego dnia ma bardzo burzliwy przebieg! Pomiędzy małżonkami co chwilę dochodzi do kłótni, w które często chcąc nie chcąc zaangażowana jest cała Grabina... Co czeka ich w nowym sezonie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kisielowa spróbuje doprowadzić do ślubu Soni i Janka! Z jakim skutkiem?Zobacz więcej

Jak można było się spodziewać, będziemy świadkami kolejnych kłótni i nieporozumień. Oto jeden z przykładów. Pewnego dnia Zofia przyłapie męża na zakupie drogiego koniaku. Kobieta oznajmi mu, że nie stać ich na takie luksusy.

Żak będzie chciał protestować, ale żona szybko go uciszy i zagrozi, że jak tak dalej pójdzie, to będzie musiała zamknąć go w klinice odwykowej na leczenie alkoholizmu! Chcąc nie chcąc, Robert posłusznie wróci do monopolowego i zwróci trunek.

Czy Robert rzeczywiście będzie miał jakiś problem z alkoholem? A może to po prostu kolejny przykład zaborczego charakteru Zofii? Dalsze losy bohaterów poznamy już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×