"M jak miłość" po wakacjach 2020. Sandra zostanie rozpoznana przez byłego klienta! Werner ją obroni? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" Sandra spotka bardzo nieprzyjemna sytuacja. Natknie się na swojego byłego klienta. Czy Werner zdoła ją ochronić? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sandra (Anna Oberc) już od pewnego czasu jest w kręgu zainteresowania Wernera (Jacek Kopczyński), który jednak w międzyczasie próbował uwieść także kilka innych kobiet. Czy w nowym sezonie była prostytutka w końcu zaufa prawnikowi i da mu szansę?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga zatrudni w bistro Lilkę, Alę i Ewkę? Będą kłopoty!Zobacz więcej

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" Sandra pomoże Wernerowi wrócić do domu po suto zakrapianej imprezie, a wspólnik Andrzeja (Krystian Wieczorek) postanowi odwdzięczyć się jej zaproszeniem na obiad i wspólne zakupy.

Pracownica Otara będzie bardzo zadowolona ze wspólnie spędzonego dnia, lecz radość pryśnie, gdy zostanie rozpoznana przez jednego z ochroniarzy. Mężczyzna będzie obcesowy i zacznie ją obrażać. Dzięki reakcji Wernera, sytuację uda się jednak załagodzić.

Dziewczyna będzie załamana. Stwierdzi, że już nigdy nie uda jej się uciec od grzechów przeszłości. Werner spróbuje ją pocieszyć i zacznie tłumaczyć, że nikt nie jest idealny. Sandra ostatecznie przyzna mu rację a na jej twarzy ponownie pojawi się uśmiech.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×