"M jak miłość" po wakacjach 2020. Seksowna kelnerka zacznie pracować dla Otara! Sandra może czuć się zagrożona? [CO SIĘ WYDARZY]

Do obsady "M jak miłość" dołącza aktorka i modelka Weronika Walenciak. Wcieli się w Marcelinę, nową pracownicę Otara. Czy Sandra może czuć się zagrożona? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Otar (David Gamtsemlidze) przyjechał do Polski w poszukiwaniu swojej córki, Katii (Joanna Jarmołowicz), która uciekła za domu. Gruzinowi spodobało się w naszym kraju i postanowił otworzyć tu restaurację. Co czeka go w nowym sezonie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Werner znowu dostanie kosza od Agaty! Uda mu się z Sandrą? Zobacz więcej

Ulubienicą Otara jest kelnerka Sandra (Anna Oberc), była prostytutka, która samotnie wychowuje dziecko. W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" mężczyzna zatrudni nową pracownicę, która może podkopać pozycję Sandry.

W restauracji nieopodal Bistro za rogiem zacznie pracować młoda i atrakcyjna Marcelina (w tej roli Weronika Walenciak), która szybko zaskarbi sobie sympatię szefa. Sandra będzie miała wyjścia - pozbycie się konkurencji lub zaprzyjaźnienie się z nową współpracownicą.

Weronika Walenciak to modelka, piosenkarka i początkująca aktorka. Zagrała w filmie "Ostra", ma na swoim koncie także epizodyczne role w serialach "Klan" i "Na sygnale". Jak poradzi sobie w "M jak miłość"? Dowiemy się jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×