"M jak miłość" po wakacjach 2020. To Leszek będzie ojcem dziecka Joasi?! Sławek Uniatowski komentuje... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Joasia dowie się, że jest w ciąży. Kto będzie biologicznym ojcem jej dziecka? Sławek Uniatowski odniósł się do sprawy. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2020 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży i wszystko wskazuje na to, że również jej serialowa bohaterka, Joasia z "M jak miłość", będzie spodziewać się dziecka. Pytanie brzmi: kto będzie ojcem?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na Instagramie serialu "M jak miłość" pojawiło się ostatnio zdjęcie zaniepokojonej Joasi, pochylającej się nad testem ciążowy. W komentarzach od razu rozpoczęło się typowanie tatusia. Nieoczekiwanie w dyskusję włączył się sam Sławek Uniatowski. - Leszek się postarał i ma! - skomentował zdjęcie.

Wydaje się zatem, że aktor zdradził fanom, że to właśnie jego bohater będzie biologicznym ojcem dziecka. Michał (Paweł Deląg), który latami walczył o serce Chodakowskiej, na pewno nie podda się łatwo. Z którym z nich Asia zdecyduje się założyć rodzinę? Czy rzeczywiście to Krajewski jest ojcem jej dziecka? Pewność będziemy mieć dopiero jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×